Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

Лазерна хірургія, урологія

Урологічні проблеми актуальні і для чоловіків, і для жінок, і для дітей. Їхнє оперативне вирішення значно полегшить життя та допоможе уникнути паталогій та загострень. У «Медікавер Інтерсоно груп» ви отримаєте професійне лікування та конфіденційність. А завдяки щадним, малоінвазивним лапароскопічним методам лікування, які практикує «Медікавер Інтерсоно груп», ви позбудетеся проблем із здоров’ям за максимально короткий термін, уникните шрамів та тривалого післяопераційного періоду. Лапароскопічні методи лікування урологічних захворювань практикують далеко не в кожній клініці, а «Медікавер Інтерсоно груп» вже має тривалий успішний досвід і практику у цьому.

Служба ендоскопічної та лазерної хірургії МЦ «Медікавер Інтерсоно груп» обладнана усім необхідним обладнанням і надає високотехнологічну допомогу у сфері лазерної ендоскопічної урології.

У чоловіків часто виникають такі урологічні проблеми, при яких потрібна кваліфікована і надсучасна конфіденційна допомога. Спеціалісти «Медікавер» лікують урологічні захворювання, зберігаючи статеву функцію та чоловічу силу пацієнта.

Відділення лазерної урології  володіє цілим арсеналом сучасного ендоскопічного обладнання для лікування різного роду урогенітальної патології, лазерного лікування аденоми простати. У «Медікавер» всі втручання проходять в сучасній повністю укомплектованій та автоматизованій операційній. Крім того, уролог тісно співпрацює з іншими вузькими спеціалістами, адже урогенітальна інфекція спільна проблема як для чоловіків, так і жінок. Лікарі «Медікавер» при необхідності видалять камінь, проведуть слінгову операцію при нетриманні сечі у жінок.

 

«Медікавер Інтерсоно груп» практикує такі методи лазерного та лапароскопічного лікування:

  • лазерна хірургія при аденомі простати та утворів сечового міхура;
  • лапароскопічні операції при урологічних патологіях;
  • лазерне лікування каменів нирок та сечових шляхів;
  • трансуретальні операції при аденомі та пухлинах сечового міхура;
  • слінгові операції при нетриманні сечі у жінок.

Не варто нехтувати консультаціями і з дитячим урологом, які доступні у «Медікавер Інтерсоно груп». Адже чим раніше виявлена і вилікувана проблема, тим краще. Зокрема, важливо вчасно діагностувати і звернутися до лікаря з такою недугою, як неопущення яєчка. Це потрібно зробити максимум до 5 років. Адже у випадку ігнорування хвороби, може розвинутися злоякісний процес.

Лазерне лікування каменів в нирках

І для чоловіків, і для жінок однаково актуальним є лікування каменів у нирках. Ще кілька десятиліть тому видалити камінь із нирки можна було тільки хірургічним шляхом. Сьогодні у «Медікавер Інтерсоно груп» це роблять лазером всього за кілька годин, без жодних оперативних втручань і розрізів.

Під щадним наркозом в сечові шляхи до каменя підводиться ендоскопічний інструмент з тонким лазерним волокном. Для більшої ефективності та безпечності процедури професіонали «Медікавер» використовують сучасні ендоскопи, відео- підтримку, збільшення картинки на екрані.

Сучасні методи та обладнання дозволяють подолати захворювання на будь-якій стадії, потрібно лише звернутися до кваліфікованих спеціалістів вчасно.

Завдяки малоінвазивним лапароскопічним методам лікування, які практикують спеціалісти «Медікавер Інтерсоно груп» про урологічні проблеми можна забути. Лікування зеленим лазером гарантує безболісність та безпечність процедури. У клініці «Медікавер» ви позбудетеся каміння в нирках, аденоми простати та інших урологічних проблем швидко, якісно, безболісно.