У вас немає можливості потрапити до лікаря або стан здоров’я не дозволяє стояти в чергах? У цьому разі послуга виклику лікаря додому у Львові стане ідеальним варіантом вирішення проблеми – швидким та по-справжньому ефективним!

Коли краще викликати лікаря додому

Перш за все, послугою виклику лікаря можна скористатися за відсутності вільного часу чи небажанні стояти у довгих чергах. Крім того, є ряд показань, при яких виклик лікаря додому стає найоптимальнішим варіантом:

 • при лихоманці та температурі тіла вищою за 38,8 ºС;
 • коли у людини є додаткові хвороби опорно-рухового апарату;
 • під час післяопераційного періоду;
 • при сильному болі та слабкості;
 • при різкому погіршенні стану здоров’я;
 • при сильному плачі, блювоті або підвищенні температури у дітей до 1 року;
 • для літніх пацієнтів, яким важко переносити дорогу.

Що входить у послугу виклик лікаря-терапевта додому у Medicover

Сімейний лікар-терапевт спеціалізується на багатьох хворобах. До його компетенції входять захворювання серцево-судинної системи, ШКТ і дихальних органів людини. Окрім цього, терапевт лікує простудні хвороби, грип, бронхіт, отруєння та алергії.

Потрапивши до хворого, сімейний терапевт зробить наступне:

 • вислухає скарги хворого та ознайомиться з історією хвороби;
 • огляне пацієнта;
 • виміряє температуру тіла, артеріальний тиск і пульс;
 • при необхідності лікар може прослухати грудну клітину, провести пальпацію черевної порожнини або хворого місця.

Щоб поставить діагноз та призначити ефективну схему лікування, цей лікар може провести додаткові медичні маніпуляції, які можливі в домашніх умовах (укол, крапельниця чи постановка блокади). При необхідності він направить пацієнта до лікаря вузького профілю (ЛОР, кардіолог, ендокринолог, невропатолог, гастроентеролог, пульмонолог та ін.) чи порадить госпіталізацію.

Окрім того, виклик лікаря додому здійснюється за бажанням батьків для огляду новонароджених і дітей до 12 років.

Основні переваги виклику сімейного терапевта або педіатра додому

Переваг у виклика лікаря до себе багато. По-перше, це можна зробити не лише у будні дні, але й у вихідні, на свята та навіть вечірньої пори. Пацієнт сам може вибрати дату й час приїзду сімейного терапевта або педіатра, а при терміновому виклику сподіватися на оперативне прибуття медичної бригади.

Ви зможете отримати рецепт для купівлі потрібних медикаментів та отримаєте максимально інформативну консультацію й не обмежені у часі. Сімейний лікар здійснює огляд пацієнтів будь-якого віку, навіть новонароджених, що зручно для зовсім маленьких дітей, щоб не їхати з ними до поліклініки та не стояти в чергах, особливо в сезон застуди.

Виклик сімейного лікаря-терапевта чи педіатра додому – це дійсно затребувана послуга, яка допомагає підтримувати здоров’я усієї сім'ї в домашніх умовах! Скористайтеся шансом та будьте здорові!