Навіть красиві зуби від негативного впливу їжі, недостатньої гігієни або з віком втрачають свою білизну та колишню структуру. Впоратися із такими проблемами допоможе естетична стоматологія.

Вона давно набула популярності, адже усі хочуть  поліпшити зовнішній вигляд власної посмішки. Медичний центр Medicover у Львові пропонує сучасні методи художньої реставрації зубів і встановлення вінірів.

Показання

Найчастіше до стоматолога пацієнти звертаються із такими скаргами:

  • жовтизна;
  • сколювання емалі;
  • нерівні краї зубів;
  • великі щілини між зубами;
  • плями на поверхні.

Усі дії лікаря спрямовані на зміни зовнішнього вигляду зубного ряду.

Протипоказання

Є ряд випадків, коли художня реставрація зубів не проводиться:

  • неправильний прикус;
  • патології ясен;
  • глибокий карієс;
  • скреготання зубами (бруксизм).

Приступати до реставрації можна лише після виправлення усіх пунктів протипоказань.

Як проводиться художня реставрація зубів

Існує прямий і непрямий метод реставрації зубів. Вибір стоматолога залежить від показань і індивідуальних побажань пацієнта.

Пряма реставрація зуба проводиться за допомогою пломбувальних матеріалів і спеціального світла. При необхідності лікар заповнює відколи емалі або проміжки між зубами. За сеанс можна реставрувати один і більше зубів. За часом процедура займає від 15 хвилин на один зуб.

Непряма реставрація – це установка вінірів (спеціальні накладки, які заміщають верхній шар зуба). Їх головна відмінність від коронок у тому, що вони розташовуються тільки з видимого боку. Бувають вони керамічними та композитними. Їх виготовляють в зуботехнічній лабораторії по зліпку зубів пацієнта. Лікар спочатку сточує емаль на 0,5 мм і лише потім встановлює вінір. Процедура безболісна, але займає тривалий час. Ціна на встановлення вінірів прийнятна, тому багато хто може собі дозволити мати красиву посмішку.

Після такої естетичної процедури стоматологи рекомендують не забувати правила гігієни ротової порожнини, уникати фарбувальних продуктів харчування, усунути скреготіння зубами та не вживати дуже тверду їжу.

Закриття діастеми металевими брекетами займає достатньо довгий час, а художня реставрація усуває щілину між зубами лише за один прийом. Професійні лікарі Медичного центру Medicover допоможуть повернути вашу посмішку та повернуть колишню красу зубам!