Протезування – це ортопедична стоматологія, яка відновлює відсутні зуби. Мало того, що випадання навіть одного зуба виглядає негарно, так воно ще й позначається на стані щелепи. А тому Медичний центр Medicover пропонує установку зубних протезів, які повернуть пацієнтам упевненість і комфорт!

Показання

На протезування зубів люди приходять за власним бажанням – через естетичний та фізичний дискомфорт, коли відсутні унаслідок травми або патології зуби завдають незручність.

Методи протезування зубів

Сучасний вигляд протезів дозволяє проводити протезування різного типу:

  • зубні мости;
  • бюгельні;
  • нейлонові;
  • коронки (цирконієві, пластмасові, металокерамічні);
  • вініри (прямі, керамічні).

У кожному випадку стоматолог використовує різні конструкції.

Ціна на зубні протези відрізняється через використовувані матеріали. Найдорожчі фарфорові та керамічні коронки, адже їх важко відрізнити від справжніх зубів.

Лікар підбирає один з видів протезування залежно від стану ясен і щелепи пацієнта. Бувають протези двох видів:

  • Незнімні: коронки та мости керамічні, металокерамічні, штамповано-паяльні. Вони досить міцні, надійні та встановлюються на тривалий термін.
  • Знімні протези вважаються більш зручними та використовуються тоді, коли незнімне протезування неможливе. Залежно від конструкції вони бувають повністю або частково знімними, а також у вигляді бюгельного протезування. Виготовляються вони з пластмаси або інших сучасних матеріалів.

Як проводиться протезування

Перед процедурою пацієнтові рекомендований рентген, щоб виключити патології зубів. За наявності захворювань їх треба спочатку пролікувати. Коли протипоказань немає, лікар обточує зуб для встановлення протеза. Для його виготовлення використовується зліпок-відбиток. Ця процедура безболісна.

Поки готується протез пацієнта, стоматолог встановлює пластмасову коронку або міст. Вже готовий протез міцно фіксується на яснах так, щоб пацієнтові було комфортно. Деякі види протезування виконуються під наркозом (загальним або місцевим).

Кваліфіковані стоматологи Медичного центру Medicover підберуть надійний метод, ґрунтуючись на побажаннях пацієнта. У кожному випадку ціна може бути різною, адже все залежить від тяжкості проблеми, кількості встановлюваних зубів, способу протезування та виду протеза.