Стоматолог – лікар, який займається діагностикою та лікуванням зубів і інших частин ротової порожнини. Це найбільш велика спеціалізація в стоматології. Саме до такого фахівця йдуть на первинну консультацію – з будь-якою патологією зубів.

У Медичному центрі Medicover ціни на стоматолога у Львові доступні, а якість обслуговування на вищому рівні.

Показання

Стоматологи Львова радять проходити профілактичний огляд двічі на рік. Також рекомендовано звернутися до стоматолога у таких випадках:

  • біль у зубі;
  • травмування ясен або зуба;
  • карієс;
  • зубний камінь;
  • неприємний запах з рота;
  • кришіння зуба.

Не варто займатися самолікуванням, воно не допоможе позбавитися від проблеми, а тільки тимчасово поліпшить стан.

Що лікує терапевтична стоматологія

Хвороби, які лікує стоматолог, достатньо широкі: карієс, пульпіт, стоматит, гіпоплазія, гіперчутливість, ерозія емалі, періодонтит, періостит та ін. У будь-якому разі, завжди краще запобігти хворобі або почати лікування на початкових етапах. У такому разі медичні маніпуляції будуть менш хворобливими та займуть менше часу.

Діагностика

Якщо треба уточнити діагноз, робиться внутрішньоротовий рентгенівський знімок, який дозволяє виявити новоутворення, каріозне ураження, кісту, хвороби ясен, пульпіт й інші патології. В деяких випадках застосовується рентген зуба у Львові.

Наш Медичний центр використовує сучасне устаткування, яке дозволяє контролювати процес лікування. Ціна на панорамний знімок зубів у Львові невисока, проте діагностування буде повним. Такий тип дослідження використовується, якщо потрібне парадонтологічне лікування, протезування, імплантація та вирівнювання прикусу.

Як проходить консультація стоматолога

На прийомі стоматолог проводить візуальний огляд і вислуховує скарги пацієнта. Використовуючи методи дослідження, хворому ставиться діагноз і призначається лікування.

Не варто боятися зубного лікаря. Сучасна стоматологія абсолютно безпечна та безболісна. А якщо ще дотримуватися правильної гігієни порожнини рота і приходити на профілактичні огляди, то багатьох зубних патологій можна уникнути або швидко вилікувати.

Медичний центр Medicover надає усі види стоматологічних послуг, які зроблять вашу посмішку голлівудською!