Ендодонтія займається вивченням і лікуванням патологій кореневих каналів зубів. Карієс, який не лікують, викликає запальні процеси, в ньому розмножуються мікроби та розвивається патології зубних каналів. Якісно ж запломбовані зубні канали стають гарантією здоров’я зубів. Вирішити ситуацію швидко та безболісно допоможуть фахівці Медичного центру Medicover!

Показання

Лікування у стоматолога обов’язково потрібне за наявності болю, що посилюється при жуванні та попаданні їжі на зуб. Також з’являється почервоніння і припухлість навколо запаленого зуба. Буває і так, що захворювання зубів ніяк не проявляються, особливо на початкових етапах, але на профілактичних оглядах лікар може діагностувати хворобу.

Хвороби, які лікує ендодонтія

Ендодонтія лікує наступні патології зубів:

  • пульпіт;
  • періодонтит;
  • зубна кіста;
  • гранулема;
  • періостит та ін.

Кіста зуба наслідки має досить сумні. З часом вона тільки розростається і руйнує зуб повністю.

Вартість лікування різних хвороб відрізняється через складність захворювання. Наприклад, ціна видалення кісти зуба залежить від розмірів утворення, розташування, методу знеболення й інших факторів.

Підготовка

Перед проведенням лікування лікар оглядає усі зуби, проводиться рентгенографія, щоб знати довжину каналів і діагностувати усі патології.

Лікування

Етапи лікування в ендодонтії:

  • відкриття доступу до кореневої системи;
  • очищення каналу спеціальними інструментами та дезінфекція;
  • лікування запалення пародонту;
  • пломбування сучасними матеріалами.

Лікування кісти зуба може бути навіть без традиційного хірургічного втручання, із застосуванням лазера.

Лікування кореневих каналів часто вимагає декількох візитів до стоматолога. Іноді встановлюються тимчасові пломби, коронки або закладаються протизапальні ліки. Тому через встановлений лікарем час пацієнтові треба буде прийти на прийом знову.

Медичний центр Medicover Львів надає увесь спектр ендодонтичного лікування з гарантією якості! Ціна фотополімерної пломби доступна кожному пацієнту, тому не варто економити за здоров’ї зубів. У разі ігнорування зубних патологій вони ушкоджують зуб так, що подальше лікування неможливе, і стоматологові доведеться його видалити. Затягувати з візитом до лікаря при невеликих ознаках захворювань не слід, адже якщо затягувати хворобу, тим дорожче обійдеться лікування.