0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Стоматологія

Стоматологія – галузь медицини, яка займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологій зубів і інших частин ротової порожнини. Наявність болю, карієсу, зубного каменю, жовтизни, викривлення, кришіння зубів – саме ті скарги, з якими приходять до стоматолога.

Стоматологічний кабінет Медичного центру Medicover надає повний спектр послуг, які позбавлять від зубних проблем.

Напрямки стоматології

У Medicover Львів існують такі стоматологічні спеціалізації, які займаються лікуванням частин порожнини рота.

 • Терапевтична стоматологія лікує карієс, займається діагностикою та усуненням патологій зубів. Також сюди входить ендодонтія – лікування усіх частин пульпи (пломбування кореневих каналів тощо), усунення зубного нальоту та каменю, вибілювання й інше.
 • Хірургічна стоматологія проводить імплантацію, атипове видалення зубів мудрості, лікування запальних процесів, пухлин у роті, а також операції у щелепно-лицьовій області. Стоматолог-хірург також проводить лікування патологій, які не відносяться до зубів: наприклад, хвороба слинних залоз.
 • Ортопедична стоматологія займається протезуванням зубного ряду, установкою коронок і всім, що з цим пов’язане.
 • Ортодонтія – сфера стоматології, яка проводить виправлення прикусу за допомогою сучасних брекет-систем і кап.
 • Пародонтологія спеціалізується на вивченні й лікуванні усіх захворювань порожнини рота, які пов’язані з яснами та відсталою тканиною.
 • Дитяча стоматологія проводить діагностування, лікування й оперативне втручання на зубах дітям. Окрім медичної спеціалізації, такі лікарі повинні вміти знаходити спільну мову з дітьми, проводити процедури так, щоб у дитини не з’явився страх перед стоматологічними кабінетами.

Невисока ціна на стоматологію дає можливість лікувати зуби, коли це дійсно потрібно!

139

Показання

До стоматолога треба йти в тому, випадку, коли з’явилася проблема із зубами або іншими частинами ротової порожнини.

Основні показання до звернення такі:

 • біль у зубі;
 • травмування ясен;
 • кровоточивість ясен;
 • руйнування зуба;
 • зміни кольору зуба;
 • поява кам’яного нальоту;
 • неправильний прикус;
 • наявність щілини між зубами тощо.

Стоматологи рекомендують проходити профілактичні огляди двічі на рік. Чим раніше буде виявлена проблема, тим менш проблемним і витратним буде лікування.

Які хвороби лікує стоматологія

Найпопулярнішими хворобами зубів і ротової порожнини є карієс, гінгівіт, стоматит, пародонтит, пульпіт, гіпоплазія емалі, стерті зуби, гіперестезія, періостит, рак слинних залоз, невралгія трійчастого нерву, неправильний прикус та інші потології.

Усі вищеперелічені хвороби піддаються лікуванню за допомогою ліків, медичних маніпуляцій або оперативного втручання.

Методи діагностики

Зубна клініка використовує сучасні методи діагностики. Лікар проводить візуальний огляд, рентген, комп’ютерну томографію, радіовізіографічне обстеження, термодіагностику й інші обстеження. Все залежить від передбачуваного діагнозу.

Способи лікування

Багато хто досі боїться стоматологів через біль під час лікування. Але сучасна стоматологія давно зробила крок вперед і проводить безболісне лікування зубів з використанням якісних анестетиків або лазера. Деякі хвороби ротової порожнини піддаються медикаментозному лікуванню. Інші патології виправляються стоматологічними маніпуляціями. Наприклад, пломбування за допомогою нових матеріалів, імплантація вдосконаленими зубними протезами, вирівнювання зубного ряду брекет-системами.

За допомогою лазера усувають зубні камені, наліт, вирівнюють поверхню ясен, лікують запальні процеси на яснах. До того ж зараз все більшої популярності набуває художня реставрація зубів.

Зуби – це те, на чому економити не варто. Не треба боятися звертатися до стоматологів. Якщо ви будете дотримуватись особистої гігієни ротової порожнини та проходити огляди 1 – 2 рази на рік, то патології зубів можна запобігти. Медичний центр Medicover поверне вашим зубам красу та здоров’я!