Для усіх батьків здоров’я дитини – найголовніше у житті. Немає нічого гіршого, ніж коли хворіють діти, коли недуга не йде, або коли повертається. Тому довіряти здоров’я дитини можна тільки професійному лікареві, який здатен попередити появлення хвороби або подолати її за мінімальний проміжок часу.

Дитячий педіатр – це фахівець, який займається лікуванням дітей з першого дня їх життя і до 18 років. Він проводить діагностику та профілактику захворювань, а також, у разі потреби, призначає необхідне лікування.

Добре, коли один і той же лікар веде дитину до повноліття – він знає усі її хвороби та індивідуальні особливості розвитку.

Коли треба йти до дитячого педіатра

У перший рік життя малюка візит до педіатра у Львові потрібний раз на місяць. На плановому огляді лікар вимірює у немовляти набір ваги, зростання, розмір грудної клітини та голови. Перевіряються рефлекси та психомоторний розвиток. Також ви отримуєте консультацію з приводу вакцинації, грудного вигодовування й введення додаткових молочних сумішей. Починаючи з другого місяця життя немовляті може бути рекомендований масаж, гімнастика та загартовування.

Клінічний огляд педіатра до року не варто ігнорувати. При щомісячному візиті фахівець може помітити відхилення в розвитку у дитини. І чим раніше буде помічена патологія, тим вище шанс на швидке відновлення.

Батьки дітей після першого року можуть звертатися до фахівця в міру необхідності й обов’язково – для проходження огляду перед садком, школою або спортивними секціями. До педіатра також обов’язково йти, якщо у дитини один або декілька таких симптомів:

 • висока температура тіла;
 • судоми;
 • кашель або важке дихання;
 • загальна слабкість і сонливість;
 • біль у животі, блювота і пронос;
 • висипання на тілі;
 • посиніння носогубного трикутника;
 • прискорене серцебиття;
 • збільшення лімфовузлів;
 • поганий та неспокійний сон.

Звертатися до приватного педіатра у Львові треба якомога раніше, не даючи хворобі жодного шансу! У такому віці хвороби розвиваються дуже швидко, а тому не варто займатися самолікуванням. І якщо ви бачите, що стан вашої дитини продовжує погіршуватися, викликайте лікарів.

Переваги візиту до приватного педіатра

Консультація педіатра у медичному центрі Medicover має безліч переваг:

 • індивідуальний підхід до дитини;
 • інтерпретація лабораторних аналізів дітей усіх вікових категорій;
 • огляд проходить у комфортних умовах і в слушний для вас час;
 • ви можете взяти довідку дитині в садок, школу або спортивні секції;
 • працюючі батьки можуть отримати лікарняний лист по догляду за дитиною.

Окрім того, ви можете розраховувати на сучасні методи лікування,  в тому числі гострих та невідкладних станів, консультування з питань імунопрофілактики та патологій шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів та алергологічних патологій.

Підготовка дитини для візиту до дитячого педіатра

Дітей після року лякає відвідування лікаря. Тому незалежно від того, з якого приводу ви збираєтеся на консультацію до лікаря, треба підготувати дитину: розказати, для чого це потрібно. Якщо дитині робитимуть щеплення або укол, попередьте її про це: не приховуйте, що може «вкусити комарик», а при неслухняності не лякайте уколами та страшним лікарем. На прийом дозвольте дитині узяти свою улюблену іграшку, а після повернення з консультації обов’язково похваліть свого маленького героя.

Як проходить прийом педіатра

Лікарі нашого медичного центру завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта. Тому при візиті до педіатра все почнеться зі звичайного знайомства – лікар розпитає батьків і самого пацієнта, зацікавить його іграшкою або цікавими питаннями. Якщо це плановий огляд дитини до року, він проведе антропометричні виміри. Також вам буде рекомендований графік вакцинації.

При візиті з хворобою лікар вислухає скарги та проведе огляд. Для постановки точного діагнозу можуть знадобитися додаткові аналізи – крові, сечі, калу, УЗД, кардіограма й інші дослідження. Окрім цього, педіатр може дати напрямок до вузькопрофільних дитячих фахівців – хірурга, невролога, дерматолога, отоларинголога, гастроентеролога та ін. Після повної діагностики лікар призначає найбільш ефективну схему лікування, з урахуванням індивідуальних особливостей дитини, а також контролює ефективність лікування.

Пам’ятайте, здоров’я дитини у ваших руках! Тому Mediover пропонує дійсно професійних педіатрів, яким ви можете  повністю довіряти!