Особиста медична книжка – один з найбільш затребуваних документів при прийомі на роботу. Її потрібно мати у багатьох сферах діяльності – як для співробітників бюджетних організацій, так і комерційних. У першу чергу це стосується працівників тих сфер діяльності, які так чи інакше можуть вплинути на здоров’я інших людей: продавців, водіїв, кухарів, викладачів різних учбових закладів, учителів, вихователів та працівників сфери обслуговування клієнтів.

Якщо ви бажаєте отримати медичну книжку без довгих черг, краще за все скористатися послугами медичного центру Medicover!

Medicover – швидке отримання особистої санітарної книжки

У нашому медичному центрі ви зможете швидко пройти всі етапи отримання цього документу:

  • комплексний огляд профільних спеціалістів;
  • усі необхідні лабораторні обстеження (аналізи);
  • отримання теоретичних знань та атестація;
  • занесення отриманих результатів до медичної книжки.

Яких фахівців треба пройти в ході планового медогляду, залежить від кожного конкретного випадку та сфери діяльності, але зазвичай він включає огляд терапевта, хірурга, уролога, гінеколога, дерматолога, лора та офтальмолога. Окрім того, у медичній книжці зазначаються перенесені раніше інфекційні, хронічні та професіональні захворювання, якщо цього потребує організація, де працює чи куди хоче найнятися людина.

Мета оформлення особистої медичної або санітарної книжки полягає не стільки в самому дозволі на роботу, скільки в профілактиці різних захворювань, у тому числі професійних.

Оформлення медичної книжки у Львові

Питання про те, де пройти медогляд на роботу у Львові, має безліч рішень. Проте найбільш доцільним буде скористатися послугами приватного медичного центру Medicover.

Законодавство України зобов’язує працедавців вимагати санітарну книжку при прийнятті на роботу, а також регулярно відправляти своїх робітників на медогляд на роботу. Для підприємств різних сфер діяльності частота таких оглядів може бути різною. І якщо ви не хочете стояти у чергах або просто не маєте стільки вільного часу, медичний центр Medicover стане найбільш вигідним вирішенням цього питання!

Для отримання особистої санітарної книжки знадобиться лише паспорт, флюорографія та фотографія 3 на 4 см. Сама ж книжка буде заповнена фахівцями нашої медустанови за результатами проведеного огляду.

Не гайте часу – вирушайте до Medicover!