Медогляд в дитячий садок важлива процедура. Її не можна ігнорувати або відноситися до неї не серйозно, адже, потрапляючи в інше середовище, нове та незвичайне, малюк має бути готовий до багатьох подій. Новий раціон, нове середовище – усе це навантаження на організм, яке вимагає імунітету та готовності до змін. І саме лікарі покликані визначити розвиток дитини та її готовність йти до дитячого садка.

Зазвичай отримання медичної довідки в садок проводиться упродовж декількох днів. Проте, на скільки б візитів ви не розбивали медогляд, це все одно велике навантаження для дитини, і краще за все це робити у медичному центрі Medicover – без черги та емоційного стресу.

Медогляд перед дитячим садком у поліклініці Medicover

Отримання медичної довідки для садочка відбувається згідно форми №026/о. Першим треба відвідати педіатра або свого сімейного лікаря. Після цього треба пройти наступних спеціалістів:

  • логопед – визначає розвиток мови (за потреби покаже вам вправи);
  • невролог – визначить здоров’я нервової системи;
  • ортопед – огляне та визначить розвиток кісток і рухових функцій;
  • хірург – обстежує дитину на предмет пошкоджених тканин;
  • отоларинголог – перевірить порожнину рота, вух і носа;
  • окуліст – визначить, чи все в порядку із зором;
  • дерматолог – обстежує шкіру;
  • алерголог – визначить, чи немає алергії. Якщо є, то на що саме (алергічні реакції, дуже поширені у наш час);
  • гастроентеролог – перевірить травну систему;

Після цього відбувається другий візит до педіатра, який аналізує отримані укладення профільних спеціалістів, за необхідності назначає додаткові обстеження та видає медичну довідку в садочок.

Аналізи та щеплення

Анали та щеплення – не менш стресова для дитини ситуація. Ось чому здавати їх потрібно у медичному центрі Medicover, де на дитину чекають привітні лікарі та сучасний, позитивний інтер’єр.

У ході обстеження дитини береться загальний аналіз крові та сечі, аналіз калу та зскрібок на ентеробіоз (глисти). Краще за все здавати аналізи уранці, коли дитина тільки прокинулася, адже для найбільшої результативності загальний аналіз крові з пальця робиться натщесерце.

Що ж до щеплень, то якщо ви робили їх за розкладом, турбується немає про що. В цьому випадку потрібно здобути ксерокопію картки з відмітками про щеплення та прикласти до форми з обстеженнями лікарів. Якщо ж ви пропустили деякі з них, після консультації з нашими лікарями їх можна буде зробити – у правильній послідовності та з правильними інтервалами.

Скориставшись послугами медичного центру Medicover, ви уникнете черг та отримаєте належну увагу, зможете отримати усі відповіді на свої питання, що стосуються розвитку малюка, та отримати ретельний медогляд перед дитячим садком, що допоможе запобігти розвитку багатьох хронічних хвороб.