0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Довідки та медогляди

Потрібна офіційна медична довідка чи лист непрацездатності? Не хочете просиджувати у довгих чергах та гаяти багато часу на проходження необхідних лікарів? Гарна новина! Відтепер отримати будь-яку довідку ви зможете у медичному центрі Medicover – швидко, зручно та без зайвого клопоту!

Результативність – це головний показник якісного обслуговування. Ви зможете пройти необхідних спеціалістів та купити медичну довідку у Львові для будь-якої установи – за місцем роботи, для вищого навчального закладу, дитсадка, школи тощо.

Переваг у Medicover багато:

  • швидкі та результативні медогляди;
  • оформлення будь-яких довідок;
  • зручний час проходження.

Скориставшись нашими послугами, ви зможете оперативно отримати всі необхідні вам медичні довідки, оформити лікарняний (лист непрацездатності) та за потреби пройти повний мед огляд з отриманням розширеного заключення фахівців. І все це – з гарним настроєм та лише в той час, коли вам зручно. Програма наших медоглядів розроблена так, щоб пацієнти могли уникнути навіть найменшого емоціонального стресу!

Швидкі медогляди та отримання медичних довідок

Ми маємо повний пакет документів та ліцензій МОЗ України, що підтверджує право видавати медичні довідки будь-якої категорії. У нашому медичному центрі ви можете отримати будь-яку з медичних довідок – без тяганини та в слушний для себе час, при необхідності отримавши розширену консультацію висококваліфікованих фахівців:

  • медична довідка для водіїв (форма 083/о);
  • особиста медкнижка (форма №1-ОМК);
  • медсправка для абітурієнтів;
  • для працевлаштування (форма 086/о);
  • відвідування басейну (форма 028/о);
  • для школи (форма 026);
  • дитячого садка (форма 026/о);

Якщо ви хочете пройти комплексний медогляд чи отримати необхідну медичну довідку без усіляких черг та затримок, спілкуючись із приємними лікарями, для яких ваше здоров’я, самопочуття та ваш комфорт – завжди на першому місці, то відтепер питання, де можна пройти медогляд у Львові, вирішене! Зручніше за все це буде зробити у медичному центрі Medicover!

Ще донедавна отримати медичну довідку із заключенням вузьких спеціалістів можна було лише у державних районних лікарнях. На щастя, ці часи минули, і ви маєте можливість забути про здирництво державних лікарів та скористатися найсучаснішим устаткуванням та професіоналізмом дійсно досвідчених фахівців – подовжити лікарняний, пройти комплексне обстеження чи отримати офіційну довідку.

Чекаємо на вас!