0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Щоб усе пройшло добре! Medicover був на Дні народження Львова

5-6 травня Львів відзначав свій 762-й рік народження. Центр Medicover забезпечував медичний супровід святкування в самому серці міста – на площі Ринок.

Наш білий намет увесь час перебував у центрі уваги львів’ян та гостей міста. Особливо раділи Medicover туристи з Польщі, де цей європейський медичний бренд вже є відомим, має високий рівень довіри й бездоганну репутацію.

Погода у вихідні сприяла святкуванню на відкритому повітрі. Було по-літньому тепло. Але сонце, спека, гучна музика та алкоголь (на жаль, без нього не обходилось) не всім пішли на користь. Кільком людям довелося нормалізувати тиск ліками.

Фахівці Медичного центру Medicover допомагали усім потребуючим: обробляли ранки, клеїли пластирі на натерті взуттям стопи, промивали око, знімали гострий прояв алергії, накладали фіксуючу пов’язку на вивих, скеровували до травмпунктів людей із забоями від падіння на бруківку та просто спілкувалися. Багатьом людям у наш час не вистачає звичайної людської уваги та доброго слова.

За два дні 350 осіб поміряли артеріальний тиск у наметі Medicover, близько 60 із них отримали ліки для покращення самопочуття, а 50 бажаючим видали скерування на лабораторне обстеження за акційною ціною.

І промоутери флаєрами, і ведучий зі сцени інформували учасників святкувань Дня міста про місце розташування намету, де лікарі Medicover були готові надати медичну допомогу. А близько 500 білих та синіх повітряних кульок із логотипом Medicover рознеслися по місту ручками щасливих дітлахів – із Днем народження тебе, Львове!