ПН - ПТ   8:00 - 19:00
  СБ   9:00 - 19:00

вул. Антоновича, 102

Про нас

Medicover – це міжнародна мережа медичних закладів. Першу приватну клініку ABC Medicover у 1995 році у Варшаві відкрив шведський підприємець Бенгт Бекман (Bengt Beckmann). Він вирішив це зробити, оскільки не зміг знайти у Польщі належної медичної допомоги хворим батькам своєї дружини-польки.

Сьогодні Medicover представлена великою кількістю власних амбулаторних клінік, лікарень, лабораторій, аптек та репродуктивних центрів у Польщі, Німеччині, Румунії, Угорщині, Естонії, Британії, Швеції, Болгарії, Молдові, Сербії, Туреччині, Росії, Білорусі, Грузії, Індії…

У 2014 році Medicover розпочав співпрацю з Медичним центром Інтерсоно, який у 2017 році повністю став частиною міжнародної мережі.

Медичний центр Medicover у Львові надає широкий спектр послуг, серед яких: сімейна медицина, педіатрія, хірургія, стоматологія, психологія, косметологія, лабораторна діагностика, гінекологія та репродуктивні технології. Пацієнти центру отримують індивідуальний супровід та психологічну підтримку 24/7.

Medicover першим з приватних медичних закладів Західної України отримав дозвіл МОЗ на проведення медоглядів, видачу листків непрацездатності («лікарняних») та обмінних карт вагітним.

Головний пріоритет Medicover – це безпека. Кожен пацієнт може бути впевненим, що у стінах центру дбають про його здоров’я та безпеку. В маніпуляційних використовують виключно одноразові інструменти. А інструменти для операційних проходять необхідні етапи стерилізації згідно з європейськими стандартами у власній унікальній стерилізаційній.

Доросла та дитяча хірургія в Medicover – це безпечна малоінвазивна хірургія одного дня. Більшість оперативних втручань проводять в Medicover майже безкровно, через невеличкі надрізи. Сучасне обладнання smart-операційної та досвід хірургів, які пройшли стажування у кращих клініках Європи, гарантують високу якість хірургічних послуг.

У Медичному центрі Medicover у Львові працює власна діагностична лабораторія, атестована Держстандартом України. Результати її досліджень забезпечують лікарів правдивою інформацією про стан здоров’я пацієнтів та дозволяють правильно встановити діагноз й визначити стратегію лікування.

Із 2004 року Medicover сертифіковано за стандартом ISO серії 9001. Це свідчить про безперервне вдосконалення та відповідність наших медичних послуг міжнародному стандарту якості. У 2015 році Медичний центр Medicover у Львові отримав Вищу категорію на відповідність критеріям державної акредитації закладів охорони здоров’я.

Діяльність Medicover ґрунтується на 5 цінностях:

  • Teamwork (співпраця)
  • Empowerment (розширення прав й можливостей)
  • Entrepreneurship (підприємливість)
  • Integrity (добросовісність)
  • Passion for Quality (жага до якості).

У кожному протоколі, в кожній процедурі та в кожній своїй послузі Medicover є відкритим для своїх пацієнтів . Стандарти, за якими працює персонал Медичного центру, забезпечує пацієнтам якісне лікування та максимально комфортне перебування у клініці. Працівники медичного сервісу ретельно планують візит до центру, щоби зробити його максимально ефективним, заощадивши час й гроші пацієнта.

Головна місія Medicover – це надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування для дорослих й дітей. Це – абсолютна якість вашого здоров’я!

ПП “Медичний центр “ІНТЕРСОНО”

79057, м. Львів, вул. Антоновича, 102, код ЄДРПОУ 31589486
р/р № 26002207876 в «Райффайзен Банк Аваль» в м. Києві
МФО 380805
ІПН 315894813056
№ св. платника ПДВ 100142564
Генеральний директор ПП «Медичний центр “ІНТЕРСОНО”»
Червак Руслан Іванович

Сертифікати