Судинна хірургія – сфера, у якій надзвичайно важлива унікальна професійність та ювелірна точність лікарів. Саме ці якості, а також великий досвід є у команди спеціалістів відділення судинної хірургії медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп».

У «Інтерсоно Медікавер груп» ви отримаєте увесь спектр послуг: ультразвукову діагностику судин, діагностику черевної аорти, судин нижніх та верхніх кінцівок, діагностику судин шиї. У медичному центрі ви можете бути впевнені, що вашу проблему не лише правильно діагностують, а й фахово вирішать, а при потребі запропонують оперативне лікування на європейському рівні.

Відділення судинної хірургії пропонує:

 • лікування хронічної венозної недостатності нижніх кінцівок (варикоз, судинні сіточки, трофічні виразки при варикозі);
 • консервативне і хірургічне лікування варикозної і посттромботичної хвороби нижніх кінцівок;
 • малоінвазивні методи лікування варикозного розширення вен;
 • діагностику та лікування захворювань периферичних судин;
 • ультразвукове дуплексне сканування артерій і вен нижніх та верхніх кінцівок, судин шиї.

Судинні хірурги «Інтерсоно Медікавер груп» використовують малоінвазивні ювелірні методи лікування судин, які лишають ваші ніжки красивими, здоровими та без жодних слідів втручань.

Перелік операцій, які здійснюють фахівці медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп»:

 • Видалення варикозно розширених вен Open or Close

  Варикозне розширення вен – це не лише естетична проблема, а й серйозне захворювання судин.

  Оперативне втручання з видалення варикозного розширених вен нормалізує венозний відтік. Варикозно змінені вени видаляються, а потік венозної крові скеровується по здорових венах. Для пацієнтів передбачено різні види знеболення: спінальна анестезія, загальна анестезія, ендотрахеальний наркоз (вибір знеболення залежить від особливостей організму пацієнта та рішення анестезіолога). Косметичний ефект операції залежить від давності захворювання, а також від індивідуальних особливостей організму.

  Тривалість перебування в медичному центрі – 1-2 доби (при відсутності ускладнень).

 • Лазерна абляція варикозно змінених вен Open or Close

  Нормалізація венозного відтоку відбувається шляхом облітерації лазером варикозно змінених вен та скерування потоку венозної крові по здорових венах. При цій процедурі використовується локальна анестезія. При потребі можуть використовуватися додаткові методи знеболення.

  Тривалість перебування в медичному центрі – 1 доба.

 • Склеротерапія Open or Close

  Склеротерапія – це безопераційний метод лікування варикозного розширення вен. Суть цієї процедури полягає у тому, що закриття варикозно змінених вен та судинних сіточок відбувається завдяки ін’єкціям. Процедура є швидкою та мало відчутною і часто навіть не потребує знеболення. В медичному центрі пацієнт не залишається, а відразу повертається до звичного ритму життя.

 • CHIVA Open or Close

  Хірургія гемодинамічної венозної корекції в амбулаторних умовах.

  Нормалізація венозного відтоку відбувається шляхом скерування потоку венозної крові по здорових венозних шляхах. Це щадний делікатний метод лікування, адже у цьому випадку відбувається не видалення, а перев’язка вен. Найбільш актуальною така процедура може бути для людей похилого віку, яким протипоказана операція. Знеболення використовується локальне.

  Тривалість перебування в медичному центрі – до 1 доби.

  Венозне розширення вен – серйозна проблема, яку варто фахово вирішувати. У медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп» ви можете діагностувати цю недугу та максимально безпечно й ефективно позбутися її та більше про неї не згадувати.