Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

Уже сьогодні в поліклініці «Медікавер» ви можете скористатися послугами справжнього сімейного лікаря. Адже «Інтерсоно Медікавер груп» упевнено використовує таку зручну та поширену у всьому світі практику сімейної медицини. А це означає, що поруч із вами завжди лікар, який не лише досконало знає свою справу, а й знає саме вашу історію здоров’я, всі особливості вашого організму до і під час лікування.

Сімейні лікарі поліклініки «Медікавер» ведуть сім’ї своїх пацієнтів від дитинства до старшого віку, що зручно, надійно і конфіденційно. Це ваш особистий лікар, якого ви знаєте і якому довіряєте. Вам не доводиться змінювати лікаря і щоразу наново пояснювати всю свою історію здоров’я. З будь-якою проблемою чи недугою звертайтеся до сімейного лікаря поліклініки «Медікавер».

Ми піклуємося про кожного члена вашої сім’ї. Нам ви можете довірити здоров’я всієї вашої родини.

 

 

Чому саме сімейний лікар поліклініки «Медікавер»?

  • Сімейний лікар надасть першу медичну допомогу.
  • Сімейний лікар визначить причину захворювання і спрямує вас до необхідного вузькопрофільного спеціаліста.
  • Сімейний лікар поліклініки «Медікавер» призначить лікування і амбулаторно, і в стаціонарі.
  • Сімейний лікар приїде до вас додому на виклик.
  • Сімейний лікар «Медікавер» надасть допомогу вдома як дітям, так і дорослим.

У поліклініці «Медікавер» ви можете у будь-який час викликати лікаря додому. До вас на виклик приїде обладнана усім необхідним (а при потребі – і УЗД-апаратом) машина «Медікавер». Якщо ви хочете здати аналізи, а їхати в поліклініку немає змоги – зателефонуйте в «Медікавер», і до вас на виклик приїде медсестра і здійснить забір аналізів удома.

Сімейний лікар проконсультує вас і надасть кваліфіковану допомогу у всіх питаннях: від консультації серцево-судинних захворювань до корегування порушень обміну речовин.

Сімейний лікар поліклініки «Медікавер» – це повний постійний нагляд та турбота за вашим станом здоров’я.

Сімейний лікар поліклініки «Медікавер»:

  • забезпечить профілактику сезонних захворювань;
  • проконсультує, запропонує оптимальну схему лікування та проконтролює виконання призначених процедур;
  • надасть первинну багатопрофільну медичну допомогу пацієнтам різних вікових груп.

Поліклініка «Медікавер» може пишатися своїми фахівцями, підібраною командою сімейних лікарів. Вам не потрібно бігати по різних лікарях, щоб з’ясувати причину свого нездужання. Відтепер вирішення ваших проблем – у великій повноцінній поліклініці «Медікавер».

Сімейний лікар «Медікавер» – це довірений радник кожного члена вашої родини. Саме такий підхід у роботі сповідують наші сімейні лікарі. Дуже важливо, щоб лікар завжди був із вами на зв’язку. Тому батьки можуть спати спокійно. Здоров’я всієї вашої родини під надійною опікою сімейного лікаря «Інтерсоно Медікавер груп».

 

 

Педіатрія

Педіатрія

Педіатричне відділення поліклініки «Інтерсоно Медікавер груп» завжди допоможе вам і вашим діткам. Будьте впевнені: педіатри «Інтерсоно Медіка...
Детальніше
Офтальмологія

Офтальмологія

Добре бачити для більшості з нас – норма. Ми десятки годин кидаємо погляд із комп’ютера на телевізор, із телевізора на мобільний телефон, але не за...
Детальніше
Довідки та медогляди

Довідки та медогляди

Приємна новина! Відтепер і в медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп» ви можете оформити усі необхідні вам медичні довідки, листки непрацездатно...
Детальніше
Психологічна служба

Психологічна служба

Психотерапевтичне консультування, психотерапія і психоаналіз стали невід’ємною частиною сучасної культури. Саме цим і займаються психотерапевти та психон...
Детальніше
Хоспісна допомога, супровід медичною сестрою на дому

Хоспісна допомога, супровід медичною сестрою на дому

Хоспіна допомога – це комплексна підтримка за участю медичного персоналу у домашніх умовах.
Детальніше