Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

Білосніжні та міцні зуби, свіжий подих – це твоя усмішка, здоров’я та привабливість. Треба тільки регулярно відвідувати стоматолога. А з поліклінікою «Медікавер» це робити легко.

Записавшись на прийом до стоматолога, ви в найзручніший для вас час зможете вирішити свою стоматологічну проблему.

Біль, пошкоджений зуб, профілактичний візит, видалення молочного зубчика вашої дитини – для всього цього оптимальним вибором є «Медікавер». У стоматологічному відділенні «Інтерсоно Медікавер груп» ви отримаєте повний спектр стоматологічної допомоги та діагностики: послуги з профілактики, гігієни, реставрації зубів, а також лікування та протезування.

 

Гігієна порожнини рота

Чистити зуби двічі на день та користуватися зубною ниткою – недостатньо для безумовного здоров’я зубів. Обов’язковим для догляду та профілактики захворювань є професійна гігієна порожнини рота. В стоматологічному кабінеті «Інтерсоно Медікавер груп» вам знімуть зубні відкладення за допомогою сучасних ультразвукових скелерів та фторовмісних й антибактеріальних засобів. Жодних болісних відчуттів, натомість – чистота, якої неможливо досягнути без професійного втручання.

Реставрація

Відколений чи тріснутий зуб, неестетичні потемніння емалі сьогодні можна виправити за лічені години. Завдяки художній реставрації спеціалісти «Медікавер» відновлюють втрачені тканини зубів. Ваші зуби буде відновлено з надійних композитних матеріалів та за допомогою новітніх технологій.

Якісно виконана реставрація зубів позбавить вас каріозних порожнин, дефектів емалі, різноманітних нерівностей та потемнінь практично назавжди.

Ендодонтія

Ми, стоматологи поліклініки «Інтерсоно Медікавер груп», робимо все, щоб врятувати ваш зуб, і знаємо шляхи вирішення цих проблем. Адже хірургічне втручання чи навіть видалення зуба – це останній варіант, який у сучасній стоматології вважається винятком. Якісне професійне лікування кореневих каналів дозволяє навіть у найскладніших випадках реанімувати та зберегти ваш зуб як функціональну одиницю. Для вашого здоров’я ми використовуємо передові методи оброблення та пломбування системи кореневих каналів.

Безболісність процедури

Ми розуміємо, що не лише у дітей, а й у дорослих візит до стоматолога може викликати тривожні асоціації. Але в стоматологічному кабінеті «Інтерсоно Медікавер груп» боятися нічого. Усі процедури відбуваються на найвищому рівні й максимально безболісно. Пацієнти, незалежно від віку, в стоматологічному кріслі нашої поліклініки можуть отримати анестезію, яка повністю усуне біль під час стоматологічних процедур. Вам лишиться тільки насолоджуватись відмінним результатом і здоров’ям зубів.

Із якою б стоматологічною проблемою ви не зіткнулися, у поліклініці «Інтерсоно Медікавер груп» ви зможете її вирішити максимально швидко, комфортно та за демократичними цінами. Стоматологи знайдуть підхід як до вас, так і до ваших дітей, здійснять висококваліфіковане лікування та нададуть увесь спектр стоматологічних послуг.

 

Щелепно-лицева хірургія

Щелепно-лицева хірургія

Наше обличчя, його вираз, стан, посмішка повинні бути бездоганними. Хірургічна стоматологія і щелепно-лицева хірургія в «Інтерсоно Медікавер груп» досягли найвищого рівня якості роботи.
Детальніше
Протезування

Протезування

Протезування за останній час зробило величезний крок уперед. Ця процедура здатна врятувати вашу усмішку, повністю відновити зубний ряд і повернути повноцінну функцію жування.
Детальніше