Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

Своє здоров’я та здоров’я своїх близьких ви можете довірити медичному центру «Інтерсоно Медікавер груп», який входить до найбільшої європейської мережі медичних закладів Medicover. Це острівець європейського сервісу та якісної медицини у Львові.

2014 року «Інтерсоно Медікавер груп» став частиною європейського багатопрофільного медичного холдингу Medicover, лідера серед приватних медичних закладів у Європі. Мережа Medicover відома у всьому світі й є гарантією рівня наданих послуг та зразком якісної професійної медицини. «Інтерсоно Медікавер груп» відповідає усім критеріям холдингу Medicover – у медичному центрі працює команда професіоналів на обладнанні найвищого рівня.

У Львові в «Інтерсоно Медікавер груп» функціонує потужне відділення хірургії. Обладнана за сучасними стандартами smart-операційна дає змогу здійснювати оперативне втручання різного профілю: від судинної хірургії і травматології до найделікатніших операцій новонароджених діток. Операції проводить команда висококваліфікованих лікарів із великим багажем досвіду.

 

 

У хірургічному відділенні надають усі різновиди допомоги як дорослим, так і дітям від найпростіших до найскладніших операцій:

Операції у хірургічному відділенні «Інтерсоно Медікавер груп» проходять на найвищому рівні із дотриманням усіх світових норм і протоколів процедур. Тут ви в безпеці. «Інтерсоно Медікавер груп» у своїй щоденній роботі дотримується міжнародних стандартів, зокрема й ISO 9001:2008. Функціонувати на найвищому професійному рівні та робити операції широкого профілю спеціалістам «Медікавер» дозволяє сучасне хірургічне операційне обладнання.

Медичний центр «Інтерсоно Медікавер груп» – це перший медичний заклад в Західній Україні, у хірургічному відділенні якого функціонує спеціально спроектований за принципами ергономіки сучасної європейської хірургії операційний блок. Операційна облаштована усім необхідним новітнім обладнанням, що гарантує якісний та безпечний перебіг операції, і як результат – швидке одужання. Це, зокрема, необхідні для ендоскопічних операцій і відеохірургії камери Full HD, увесь спектр електро- та ультразвукових скальпелів останніх технічних розробок, новітній хірургічний інструментарій.

Основні переваги хірургії у «Медікавер»:

 • Спеціально спроектований окремий операційний блок дозволяє здійснювати усі різновиди лапароскопічних операцій, зокрема й гістероскопічні.
 • Унікальне обладнання скорочує перебування в лікарні до одного дня.
 • Цілодобове електронне спостереження за хворим.
 • Можливість відеозапису ходу операції.
 • Комфортабельні палати.
 • Одноразові матеріали в операційній та палаті.
 • При потребі ви можете отримати second opinion («думка другого лікаря») в спеціалістів клінік Medicover будь-де у світі.

Хірургічне відділення «Інтерсоно Медікавер груп» – це не лише гарантія безпеки та якісного проведення операції. Це ще й європейський сервіс та виняткове ставлення до пацієнтів.

 • У «Медікавер» вами опікуються. Ви не шукаєте лікаря по знайомих, не консультуєтесь на коридорах лікарні, не думаєте, коли краще розрахуватись із лікарем.
 • У «Медікавер» ви в повній безпеці. У медичному центрі ви в надійних руках спеціалістів і кращих хірургів Львова.
 • У «Медікавер» оперують кращі хірурги і спеціалісти з досвідом роботи понад 10 років. Вони охоплюють різні профілі та спеціальності.
 • У «Медікавер» вами опікується спеціальний медичний координатор, який консультує, пояснює, показує палату, а також дасть відповідь на всі запитання. Від моменту, коли ви потрапили у «Медікавер», він опікується вами від а до я. Ви можете зателефонувати йому в будь-який час, і він докладе максимум зусиль, щоб вирішити будь-яке ваше питання, зв’яжеться з лікарем, роз’яснить усе, що вам буде невідомо.
 • У «Медікавер» повна стерильність, тут одноразові матеріали в операційній і палатах.
 • У «Медікавер» чітка система оплати та прозора програма лікування. Вам називають ціну операції – і тільки за вами лишається вибір, де її робити. В оплату операції в медичному центрі входить все: операція, перебування в післяопераційній палаті, матеріали, медикаменти, робота лікарів. Вас уже нічого не турбує, не треба додатково купляти ліки чи оплачувати послуги сервісу.
 • У «Медікавер» ви отримуєте чек за надані вам послуги. Ви офіційно може оформити лікарняний.
 • У «Медікавер» прозорість у стосунках лікаря з пацієнтом. Пацієнт більш захищений, коли отримує чек. Отримуючи послуги у «Інтерсоно Медікавер груп», він отримає виписку про перебіг і результати операції. Є можливість записати операцію на DVD-диск.
 • Надходження медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп» цілком офіційні й підлягають оподаткуванню. В свою чергу медичний центр вкладає кошти у новітнє обладнання, оснащення, навчання і зарплату персоналу, хороший інтер’єр. Офіційна оплата медичних послуг – це перші кроки до зміни системи медицини у нашій країні.

Хірургія у «Інтерсоно Медікавер груп» – це якісно, безпечно та професійно. Ви отримаєте належний догляд та очікуваний результат. Ви знаєте, за що платите. І результат вас не розчарує!

 

 

Судинна хірургія

Судинна хірургія

Судинна хірургія – сфера, у якій надзвичайно важлива унікальна професійність та ювелірна точність лікарів. Саме ці якості, а також великий досвід є у команди спеці...
Детальніше
Гінекологія

Гінекологія

Дня нас, хірургів медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп», важливо, щоб кожна жінка була задоволена собою, жіночною і головне – здоровою. І ми роби...
Детальніше
Ортопедія і травматологія

Ортопедія і травматологія

Опорно-рухову систему ми використовуємо щомиті. І, на жаль, будь-яка травма кісток, м’язів чи суглобів здатна повністю змінити наш звичний ритм життя. Травми, пошк...
Детальніше
Проктологія

Проктологія

Часто біль заважає відчувати себе повноцінними. Особливо, якщо біль специфічного, інтимного характеру. Та проктологічна проблема не відрізняється від стоматологічної. Ць...
Детальніше
Урологія

Урологія

Лазерна хірургія, урологія Урологічні проблеми актуальні і для чоловіків, і для жінок, і для дітей. Їхнє оперативне вирішення значно полегшить життя та допоможе уникнути...
Детальніше
Лор-хірургія

Лор-хірургія

У медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп» загалом та лор-відділенні зокрема практикують ендоскопічну малотравматичну хірургію одного дня.
Детальніше
Щелепно-лицева хірургія

Щелепно-лицева хірургія

Наше обличчя, його вираз, стан, посмішка повинні бути бездоганними. Хірургічна стоматологія і щелепно-лицева хірургія в «Інтерсоно Медікавер груп» досягли найвищого рівн...
Детальніше