ПН - ПТ   8:00 - 19:00
  СБ   9:00 - 19:00

ул. Антоновича, 102

Відгуки

Добавить отзыв
Отзывы про медицинский центр Medicover во Львове
Александра
21 марта 2018, 20:01
Добрый день. Хотела бы оставит отзыв и свои предложеия по улучшению обслуживания самых маленьких пациентов в вашей клинике. Я как молодая мама двоих деток обращаю большое внимание на комфорт и обслуживание, и у меня есть парочка замечаний. 1. Катастрафически не хватает пеленальной комнаты и комнаты для кормления (это все можно организовать в одном помещеии не более по площади чем туалет на первом этаже). Кормить ребенка в коридоре или на кресле у лестничного пролета не очень комфортно согласитесь? Отвести одну комнатку в которой поставить пеленальный столик пару стульем или кресло, парочку игрушек и столик. И тогда цены бы не было комфорту в вашей клинике.
2.Если запись грудничка попадает на 8 утра, хотелось бы чтоб кабинет все таки был подготовлен к приходу ребенка, в плане комфортной температуры. Так как ребенка раздевают до гола, то температура как минимум должна быть комфортной, а не 18 градусов.При которой он бедняга покрывается гусиной кожей.
3. расположение кабинетов для осмотра грудничков.....как вы понимаете часто мама с ребенком приезжает в клинику сама, так как папа работает. Так вот, очень тяжело поднимать грудничка в автокресле, да и просто на руках, на 3й этаж, да и на второй не очень легко....
К работе ваших специалистов и к обслуживанию не имею никаких притензий, все супер, вы молодцы! Это сугубо мое мнение, прошу не судите строго и спасибо за понимание и вашу работу!

Відповідь


Олександро, дякуємо Вам за відгук та гарну оцінку роботи наших спеціалістів.

Ми обов’язково врахуємо ваші зауваження, адже комфорт та безпека наших найменших пацієнтів та їх мам дуже важливі для нас.

Можливість комфортного годування та перевдягання немовлят буде реалізовано вже у травні у новій поліклініці Medicover на Стрийській 204. Також найближчим часом на Антоновича 102, після запланованих ремонтних робіт.

Приміщення на Антоновича, 102 не дозволяє нам обладнати ліфт або перенести всі прийоми на перший поверх. В такому випадку наш медперсонал буде допомагати мамам підняти малечу на третій поверх.

Зазвичай, дотримуємось комфортного температурного режиму в кабінетах.


Валентина Пронів
10 марта 2018, 20:51
Користуюся послугами Медікавер вже більше 3-х років.
Дуже задоволена сервісом. Завжди на висоті. Привітний персонал. Відчувається турбота. Також завжди лікарі дуже гарно і детально все пояснюють, що для мене важливо. Також тут найкраще обладнання.
Дякую вам! Ви молодці! Продовжуйте в тому ж дусі!
Ярина
04 марта 2018, 08:59
Зручно, професійно, якісно. Є вакцини. Не треба чекати у черзі. Ціни прийнятні.
Наташа
26 февраля 2018, 17:05
Спасибо, что в нашем городе есть такая клиника как Medicover.Всегда приветливое и отзывчивое отношение, начиная от контакт центра и реестратуры и заканчивая женщинами, поддерживающими порядок и чистоту клиники.Отдельно хочется отметить компетентность врачей.Особенно понравилось обследование УЗИ органов у доктора Китик В.В.Спасибо всему персоналу, за ощущение комфорта, находясь у Вас в клинике.
Уляна
21 февраля 2018, 13:22
Дуже задоволена веденням вагітності, зручний графік прийомів, професійні консультаціі "по суті", приємні працівники, все було якісно та зручно. Першу вагітність спостерігали в іншій клініці тому є з чим порівняти. Дякую вам за те, що в рідному місті є можливість отримати якісні послуги по прийнятній ціні.
Ольга
09 февраля 2017, 12:58
Дякую персоналу поліклініки Медікавер за уважність та швидкість,а особливо хочу висловити подяку сімейному лікарю Соловей Людмилі Василівні .Кваліфікований лікар , який з уважністю Вас вислухає,перевірить Ваш стан здоров`я та дасть рекомендації щодо лікування з розрахунком стану Вашого здоров`я -нічого зайвого! Буду ходити тільки до неї та буду рекомендувати своїм друзям та знайомим!
Анастасія
24 декабря 2016, 08:44
Доброго дня!!! Хочу подякувати Медікавер за здоров'я моєї родини. Ми щасливі і задоволені сервісом Поліклініки Медікавер. Запис на прийом завжди у зручний час для нас, прийом починається навіть раніше назначеного часу, жодного разу ми не чекали на лікаря.
Особливе дякую молодшому мед персоналу і координаторам, які завжди бавляться з моєю однорічною донечкою, завдяки їм дитина не боїться лікарів і чемно веде себе на прийомах.
Користуючись нагодою усім бажаю щастя і здоров'я у Новому році, а Медікавер щє більшого розвитку!!!!
Ольга
22 января 2016, 14:44
Доброго дня, дорогий Медікавер!!! Дякую Всьому вашому чудовому колективу, який зробив нас найщасливішими в світі!!!!
Бисярин Олег Юриевич
Ірина
03 ноября 2017, 22:09
Прекрасний професіонал, хірург із золотими руками та світлою головою!
Оксана
14 сентября 2017, 18:48
Лікар надзвичайно приємний і являється фахівцем у своїй справі.
Буфан Мария Мироновна
Вікторія
25 марта 2018, 22:49
Дуже розумна і добра жінка, що допомогла мені зрозуміти що зі мною. Я безмірно вдячна їй за це.
Милян Елена Андреевна
Марія
17 июля 2017, 19:04
Величезне спасибі Олені Андріївній за кваліфіковану допомогу та практичні поради. Лікар уважна та чуйна, вміє вислухати. Не призначає додаткових непотрібних аналізів та процедур, все тільки на благо здоров'я пацієнта. Всім рекомендую!
Ханык Тарас Ярославович
Володимир
24 апреля 2017, 22:13
Я дуже задоволений що вибрав саме Тараса Ярославовича , була важка операція на коліно , після якої почуваю себе просто супер, головне що Тарас Ярославович не просто хороший лікар а дуже хороша людина яка мотивує і завдяки якій ти не падаєш духом в любій ситуації!
Просто подякувати буде мало , мене переповняють емоції які нереально передати словами , побільше б таких людей як Тарас Ярославович!
Оксана
29 марта 2017, 17:13
Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу.
Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу.
Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день!
Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
Горак Владимир Михайлович
Ірина
07 октября 2017, 19:20
Хороший лікар
Тарас
24 января 2017, 19:05
Робив септопластика і ринопластику у грудні 2016. Я дуже задоволений роботою цього лікаря. Професійний, пунктуальниий, без зайвих розповідей, зробили і забули.
Горак Светлана Васильевна
Віталій
03 апреля 2018, 18:26
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Олександр
12 февраля 2017, 19:48
Відвідував вашу клініку з проблемами горла. Хворів давно.Знайомі порадили ЛОРа де мене обстежили і призначили процедури та лікування. Задоволений результатом лікуванням та ставленням до мене лікаря.
Дмитренко Виталия Богдановна
Наталя
12 сентября 2017, 12:12
Хороший лікар, уважна, чудово все пояснює. Консультацією задоволена.
Оксана
08 апреля 2017, 08:02
Хороший лікар та чудова людина. Дуже дякуємо за своєчасну професійну допомогу нашій донечці.
Володимир
26 марта 2017, 10:17
Вдячний лікарю Віталії Богданівні за чесність,порядність,професіоналізм,фахівець своєї справи.
Катерина
15 марта 2017, 12:56
Дуже хороший лікар, професіонал своєї справи! А ще чудова і привітна людина.
Галина
15 марта 2017, 12:38
Задоволена консультацією на всі 100%. Рекомендую лікаря !
Франкив Наталия Богдановна
Ірина
01 апреля 2017, 16:26
Дуже хороший лікар та й просто приємна і розумна людина. Якщо б не п. Наталя і досі ходила б до різних лорів, які крім антибіотиків більше нічого не знають!!! Дякую, що повернули мені комфортне життя.
Иськив Марьяна Юрьевна
Ярина
04 марта 2018, 08:58
Кваліфікований доказовий лікар. Нашому сину дуже подобається, ніколи не плаче на прийомі.
Ярина
24 февраля 2018, 09:12
Чудовий, доказовий лікар, працює за міжнародними стандартами. Наш Марко дуже її любить і жоден прийом не проходить для нього під стресом. Завжди дасть фахову пораду щодо усіх запитань. За вакцинацію не лише за графіком, але й поза ним (ротавірус, пневмококова і т.д). Приємна, усміхнена і завжди готова допомогти?
Барта Александр Степанович
Olena
07 марта 2018, 16:46
Чудовий лікар, професіонал у свої справі!!!!!
Максымчук Соломия Игоревна
Діана
07 марта 2017, 09:07
Чудовий лікар, дуже уважна, приємна, не спішить, все детально запитує. Не призначає зайвого. Раджу лікаря як для дорослих, так і для діток.
Соловей Людмила Васильевна
Ольга
09 февраля 2017, 13:08
Рекомендую за детальний огляд стану Вашого здоров`я та за ефективне лікування. Дуже приємна людина та кваліфікований лікар.
Маряна
26 сентября 2016, 20:27
Рекомендую. Людмила Василівна проводить детальний огляд, дає слушні поради та ефективне лікування
Федив Ирина Степановна
A. Довгалюк
09 февраля 2018, 07:49
Прекрасний лікар професіонал 5+, чудова людина-приклад для наслідування-рідкість в наш час!
Оксана Фітель
26 января 2017, 11:15
Ірина Степанівна - наш сімейний лікар. Любимо її і цінуємо за уважне та відповідальне ставлення, виваженість рекомендацій, врахування індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Для мене особисто як мами трьох діток цінним є те, що лікар моніторить стан пацієнтів поки триває захворювання.
Зайченко Ярина Олександрівна
Сніжана
06 апреля 2018, 20:29
Ярина Олександрівна прекрасний лікар !!! Ставить вірні діагнози та ефективно лікує!!! Вдячна за лікування своєї дочки і мене !!!!
Лариса
20 марта 2016, 21:15
Дякую п. Ярині за правильно встановлений діагноз для моєї доньки! Лікування просте та ефективне!