Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

Medicover Group – це мережа потужних медичних закладів Європи, які завоювали репутацію і довіру мільйонів людей у Європі та світі. Це лідер у Центральній та Східній Європі з охорони здоров’я. Medicover відтепер дбає про охорону здоров’я і в Україні.

Медичний центр «Інтерсоно Медікавер груп» – це центр, який щодня працює для вас і надає якісне медичне обслуговування. Ми пишаємося новітнім устаткуванням клініки, що дозволяє допомагати пацієнтам у всіх випадках. Ми не стоїмо на місці й постійно розвиваємося. І робимо це для людей та їхнього ефективного і швидкого одужання. Саме тому в нас так багато прихильних пацієнтів, які радо рекомендують наш медичний центр і приходять сюди сім’ями! Довіряючи своє здоров’я і здоров’я своїх дітей нашим фахівцям, ви можете бути впевнені у надійній діагностиці та якісному лікуванні.

Якість

Політика відкритості до наших пацієнтів надзвичайно важлива для нас. Ми, медичний центр «Інтерсоно Медікавер груп», відкрито говоримо про якість, ми відкриті в кожній нашій процедурі та в кожному протоколі, ми не приховуємо жоден свій крок. Якість є нашою філософією, і це – не тільки місія, яку бачать перед собою працівники медичного центру, а й конкретні дії. Конкретні люди щодня прокидаються та думають про якість у «Інтерсоно Медікавер груп». І не лише думають, а й роблять конкретні кроки для реалізації своїх ідей. Стандарти, за якими працює персонал клініки, забезпечать вам якісне лікування та комфорт перебування у клініці.

Комфорт

Основна філософія медичного сервісу – берегти пацієнтів та дбати про їхній комфорт. Сервіс 5* – це прихильність до пацієнта, яку помітно у всьому, що ми робимо. Від свого першого і до останнього кроку пацієнт відчуває у нашій клініці увагу та піклування. Медичний сервіс пропонує йому ретельно спланований візит, орієнтований не тільки на бажання пацієнта, а й загалом на увагу до деталей, якої не буває замало. Для працівників «Інтерсоно Медікавер груп» важливий ваш комфорт на всіх етапах вашого перебування у клініці.

Безпека

Ваша безпека – головний наш пріоритет, і ми її вам гарантуємо. Ви можете бути впевнені, що у стінах клініки на вас чекає повна безпека та стерильність. У операційних функціонує цілодобове електронне спостереження за пацієнтом. Повна поетапна тотальна стерилізація інструментів у smart-операційній забезпечує абсолютну безпеку кожному нашому пацієнту. Також ви маєте право у спірних чи складних випадках скористатися консультацією будь-якого лікаря мережі Medicover у Європі.

Власна діагностична лабораторія

На базі клініки впевнено, успішно та якісно працює лабораторія, яка отримала атестацію Держстандарту України. Її результати дають достовірну інформацію про стан організму і дозволяють лікарям приймати правильні рішення щодо вибору стратегії лікування пацієнта. Ми забезпечуємо найширший перелік унікальних, а інколи й рідкісних для Львова досліджень. Лабораторія медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп» бере участь у міжлабораторних контролях якості.

Наш персонал

Усі співробітники клініки «Інтерсоно Медікавер груп» – це справжні фахівці своєї справи, які ніколи не стоять на місці, постійно отримують нові знання та вивчають нові технології. Мета працівників «Медікавер» – допомогти кожному пацієнту стати здоровим і повним енергії. Ми працюємо для того, щоб допомогти вам. Кожен співробітник нашого центру докладає усіх зусиль для досягнення цієї мети. Персонал «Інтерсоно Медікавер груп» вирізняється тим, що впроваджує новий – європейський – рівень обслуговування. Ніяких хабарів, черг, нерозуміння. Ми хочемо, щоб ви разом із нами жили у нових реаліях. Ми будуємо кращу систему обслуговування та ставлення до пацієнтів і хочемо, щоб це відчув кожен.

Обладнання

У нашому медичному центрі працює єдиний у Західній Україні сучасний лапароскопічний хірургічний блок, який спроектовано спеціально за принципом ергономіки сучасної європейської лапароскопії. Тому в медичному центрі функціонує smart-операційна. Вона оснащена системами для мінімально інвазивної хірургії. Цілодобове електронне спостереження забезпечує безпеку кожного нашого пацієнта.