Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

«Інтерсоно» – надійний медичний центр репродукції та лікування безпліддя в Західній Україні.

За 14 років успішної діяльності в «Інтерсоно» з пробірки народилося понад 2800 дітей.

За рік клініку відвідують понад 20 тисяч осіб, а кожен другий пацієнт радить нас своїм рідним.

Лікарі медичного центру «Інтерсоно» першими в Західній Україні почали надавати унікальну послугу «кріоконсервація оваріальної тканини», яка допомагає зберегти репродуктивну функцію онкохворих жінок і дарує можливість народити власних діток, навіть після проходження хіміотерапії.

Медичний центр «Інтерсоно» першим серед медичних установ України отримав сертифікат ISO 9001 2008, який свідчить про те, що якість надання тут медичних послуг відповідає європейським стандартам. Ще одним підтвердженням цього є те, що сюди по допомогу приїжджають пари не тільки з України, а й із Польщі, Італії, Іспанії, Німеччини, інших держав. Ми беремося за ті найскладніші випадки, коли здається, що останній шанс уже втрачено.

Наша місія – надавати кожній жінці, що звернулася до нас у медичний центр, послуги бездоганної якості

Ми щодня піклуємося про здоров’я та добробут жінки у будь-якому сенсі цього слова – фізичному, психологічному, соціальному.

Надаючи послуги виняткової якості, медичний центр «Інтерсоно» будує фундамент здоров’я та щастя жінки: від моменту планування вагітності – до материнства та догляду за дитиною. Провідні українські спеціалісти в галузі гінекології, репродуктивної медицини забезпечують повний спектр послуг для наших клієнтів: діагностичні процедури за допомогою найсучаснішого обладнання, допоміжні репродуктивні технології, ефективна фармакотерапія, що базується на останніх дослідження, тощо. Індивідуальний супровід – вичерпні консультації та детальне інформування кожного пацієнта на перший же запит – робить лікування максимально ефективним і комфортним.

Делікатно турбуючись про здоров’я жінок, ми допомагаємо нашим пацієнтам відчувати себе унікальними!

Ми усвідомлюємо, що кожна пара унікальна. Й у випадку безпліддя наші фахівці обов’язково врахують індивідуальні особливості кожного з членів подружжя та призначать адекватне лікування. Ми уболіваємо за наших пацієнтів, поділяємо їх проблеми, надаємо їм емоційну підтримку – адже кожен, хто звертається до нас по допомогу, заслуговує на ефективні рішення та якісний сервіс.

Ми розділяємо проблеми наших пацієнтів та допомагаємо їм зберегти і відновити здоров’я та щастя всієї родини!

У кожному окремому випадку наші експерти працюють у близькому контакті з пацієнтом – адже це допомагає розробити оптимальний план діагностики, лікування та інших послуг, які надає медичний центр. У нашому арсеналі – найсучасніші можливості репродуктивної медицини: запліднення in vitro (IVF), донорство яйцеклітин, кріоконсервація, сурогатне материнство та багато інших варіантів лікування. Ми ставимося до ваших мрій і прагнень – як до власних, і втілюємо їх у життя.

Ми розвиваємося і з кожним днем стаємо кращими саме для вас

Щоб стати взірцевими фахівцями для наших пацієнтів, партнерів і команди, ми застосовуємо лише найсучасніші та найефективніші медичні технології, враховуємо міжнародний досвід, використовуємо лише останні світові досягнення у сфері медицини. Ми вдосконалюємося щодня, модернізуючи устаткування та розширюючи можливості медичного центру, навчаючи лікарів і молодший медичний персонал не лише в Україні, але й у провідних клініках світу. Наші експерти розробляють унікальні продукти та розвивають можливості медичного центру, щоб задовольнити ваші потреби і відповідати вашим очікуванням.

Ми працюємо з талантами!

Ми впевнені: особиста зацікавленість кожного працівника в динамічному розвитку медичного центру, об’єднання особистого та корпоративного успіху в нашій справі забезпечить ефект синергії, у якому 1 + 1 = більше, ніж 2. Ми відповідаємо за високий професійний рівень кваліфікації наших спеціалістів, а перед командою – за забезпечення гідного рівня їхнього життя та розвитку. Ми заохочуємо ініціативу, яка допомагає нам досягнути досконалості у своїй справі.