Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

About_hospital_medicover

Medicover Group – це мережа потужних медичних закладів Європи, які завоювали репутацію і довіру мільйонів людей у Європі та світі. Це лідер у Центральній та Східній Європі з охорони здоров’я. Medicover відтепер дбає про охорону здоров’я і в Україні.

Медичний центр «Інтерсоно Медікавер груп» – це центр, який щодня працює для вас і надає якісне медичне обслуговування. Ми пишаємося новітнім устаткуванням клініки, що дозволяє допомагати пацієнтам у всіх випадках. Ми не стоїмо на місці й постійно розвиваємося. І робимо це для людей та їхнього ефективного і швидкого одужання. Саме тому в нас так багато прихильних пацієнтів, які радо рекомендують наш медичний центр і приходять сюди сім’ями! Довіряючи своє здоров’я і здоров’я своїх дітей нашим фахівцям, ви можете бути впевнені у надійній діагностиці та якісному лікуванні.

Детальніше

«Інтерсоно» – надійний медичний центр репродукції та лікування безпліддя в Західній Україні.

За 14 років успішної діяльності в «Інтерсоно» з пробірки народилося понад 2800 дітей.

За рік клініку відвідують понад 20 тисяч осіб, а кожен другий пацієнт радить нас своїм рідним.

Лікарі медичного центру «Інтерсоно» першими в Західній Україні почали надавати унікальну послугу «кріоконсервація оваріальної тканини», яка допомагає зберегти репродуктивну функцію онкохворих жінок і дарує можливість народити власних діток, навіть після проходження хіміотерапії.

Медичний центр «Інтерсоно» – першим серед медичних установ України отримав сертифікат ISO 9001 2008.

Детальніше