Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

Медогляд від Медікавер в садок

Отримати довідку та пройти медогляд у Львові тепер може стати процедурою, яка не викликає жодних негативних емоцій, адже Медікавер дбає про ваш комфорт.

Кожен абітурієнт окрім вступних іспитів має пройти ще окремий “іспит” медичним оглядом для отримання спеціальної довідки по формі-086. Думка про медогляд у Львові не завжди приємна: нескінченні черги, потреба попередньо отримувати талони для відвідування вузьких спеціалістів та недбалі, зверхні огляди лікарів, можуть зіпсувати настрій будь-кому. В результаті медичний огляд майже неможливо пройти за один день!

Медичний огляд для абітурієнта у Львові за один день - міф чи реальність?

Насправді, де проходити медичний огляд, перед вступом у ВНЗ -  це вибір, в першу чергу, між державною поліклінікою і приватним медичним центром.

Медичний огляд для форми 086 від Медікавер має  вагомі переваги, які забезпечать вам комфортний та швидкий медичний огляд перед вступом у ВНЗ, а саме:

  • швидкість - в Медікавер ви пройдете консультації терапевта та усіх потрібних вузьких спеціалістів, а також отримаєте результати лабораторних аналізів усього за 1 день.
  • легкість - наші медичні координатори складуть зручний для вас графік відвідування потрібних лікарів та супроводжуватимуть під час візиту в медичний центр.
  • комфорт - усі огляди та лабораторні дослідження Ви проходите в одному закладі за індивідуально сформованим і узгодженим з Вами графіком.
  • достовірність - повний список потрібних для медичного огляду по формі 086 консультацій проводять кваліфіковані спеціалісти Медікавер, а достовірність лабораторних аналізів гарантує  наша клініко-діагностична лабораторія.

Не шукайте важких шляхів - обирайте надійний сервіс від Медікавер у Львові, який зробить процес отримання довідки по формі 086 для вступу у ВНЗ,  швидким, легким та комфортним.