Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

16 грудня до Медичного центру Medicover завітав професор Лейпцігського університету, доктор природничих наук Шибашіш Гірі (Shibashish Giri).

Шибашіш Гірі народився та виріс в Індії. У 2003 році він став магістром зоології Університету Делі. Після закінчення університету Гірі зацікавився вивченням стовбурових клітин та переїхав до Німеччини. У Лейпцігському університеті він захистив докторську дисертацію, темою якої було культивування клітин печінки. Сьогодні Шибашіш Гірі є заступником біомедично-біотехнологічного центру та професором кафедри клітинних технологій та біології медичного факультету Лейпцігського університету.

Доктор Шибашіш Гірі вивчає можливості застосування стовбурових клітин у лікуванні різних хвороб. У фокусі його наукових інтересів сьогодні є лікування захворювань печінки (у тому числі жирової дистрофії), регенерація шкіри (без шрамів), відновлення кісткової тканини. Доктор Гірі вивчає можливості використання біоматеріалів у дослідженнях стовбурових клітин, а також перетворення плюрипотентних стовбурових клітин у клітини різних органів людини.

До Львова доктор Гірі приїхав з презентацією власного методу вирощування стовбурових клітин людини у таких органах, як нирки, печінка, серце, а також – шкіра (для трансплантації під час пластичних операцій). Цей метод можна використовувати для лікування будь-якого органу людини, у тому числі він прийнятний і в гінекології.

У рамках візиту до Medicover доктор Гірі ознайомився з технічними можливостями медичного центру, відвідав діагностичну лабораторію, відділення ембріології та смарт-операційну. Обговорюючи з лікарями Medicover питання співпраці, Шибашіш Гірі, серед іншого, торкнувся питання медичного туризму в Україну пацієнтів з Європи.