Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

«Лікарі об’єднується заради порятунку дітей.»

Під таким гаслом вже всьоме в Україні буде працювати міжнародна виїзна клініка під керівництвом доктора Генадія Фузайлова.

В період з 23.09.2017р. по 31.09.2017р. в рамках міжнародної співпраці медичний центр “Intersono Medicover Group” прийматиме виїзну клініку під керівництвом Доктора Генадія Фузайлова, професора Гарвардської медичної школи. Цього року у команді працюватимуть кращі фахівці дитячі анестезіологи та пластичні хірурги з Мічиганського та Вашингтонського університетів. Вперше в проекті буде використано UltraPulse CO2 Laser (Lumenis) для лікування дітей після отриманих опіків.

Програма Виїзної Клініки ставить перед собою 3 мети:

  • Зробити доступним лікування для дітей, які отримали опіки
  • Обмін досвідом та знаннями, навчання медичного персоналу.
  • Забезпечити найкращу якість послуг і догляду однаково для всіх пацієнтів

Під час виїзної клініки лікарі планують оглянути 190 дітей з різних областей України, що постраждали через опіки. Планують прооперувати близька 50 дітей. Більшість пацієнтів уже неодноразово отримували медичну допомогу від американських лікарів. Однак у списку є і пацієнти, які вперше будуть консультовані.

З усіх організаційних питань прохання звертатись до координатора проекту, Децик Мирослави, за телефоном: +38(067)314-52-21.

Усі лікувально-консультативні огляди та втручання будуть проведені на безоплатній основі.