Запис на прийом

Якщо Ви бажаєте записатись на прийом до лікаря, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .

Реклама

У медичному центрі «Інтерсоно Медікавер груп» загалом та лор-відділенні зокрема практикують ендоскопічну малотравматичну хірургію одного дня.

Після оперативного втручання ви вже за кілька днів відновите власні сили і зможете спокійно повернутись додому. Така тривалість лікування – норма сучасної європейської хірургії, яка має стати нормою для всіх.

Хірургічне відділення «Інтерсоно Медікавер груп» забезпечує хірургічне лікування доброякісних новоутворень лор-органів, операції з реконструкції та відновлення лор-органів, лор-операції з вирівнювання перегородки носа. Спеціалісти практикують ендоскопічну лор-хірургію, тобто виконання оперативних втручань за допомогою ендоскопа через природні шляхи людини. В такому випадку пацієнт практично не отримує жодних ушкоджень м’яких тканин.

Хірургічне відділення «Інтерсоно Медікавер груп» надає повний спектр лор-операцій:

  • малоінвазивна лазерна ендоскопічна хірургія лор-органів;
  • слуховідновлювальні операції;
  • поліпотомія носа;
  • аденотомія носа, тонзилектомія;
  • пластика вушних раковин;
  • реконструктивно-відновлювальні операції на лор-органах за допомогою металоконструкцій;
  • риносептопластика.

Якщо виникає необхідність операції – наважтеся на неї легко. Процедура в лор-відділенні «Інтерсоно Медікавер груп» збереже ваш звичний ритм життя. При неускладнених процедурах уже наступного дня після втручання ви відчуєте значне полегшення. А вже через три дні після оперативного втручання пацієнти можуть повернутися до звичайної фізичної активності. Операції, які здійснюють у медичному центрі, – малоінвазивні та щадні. Для професіоналів медичного центру «Інтерсоно Медікавер груп» ваша безпека, якість операції та швидке безстресове повернення додому – на першому місці.